Hledáš brigádu v Jihlavě? Máme pro tebe nabídky!

Brigády Jihlava

Nejlepší brigády Jihlava

Jihlava, město s bohatou historií a pulzujícím životem, nabízí i širokou škálu brigád pro studenty, absolventy i všechny, kteří si chtějí přivydělat. Mezi nejoblíbenější brigády v Jihlavě patří ty v oblasti gastronomie a cestovního ruchu. S rostoucím počtem restaurací, kaváren a hotelů je poptávka po číšnících, servírkách, pokojských a recepčních stále vysoká. Oblíbené jsou také brigády v obchodě, ať už se jedná o práci na pokladně, doplňování zboží nebo pomoc v prodejně. Pro ty, kteří preferují manuální práci, jsou tu možnosti ve výrobních závodech v okolí Jihlavy. Jihlava je také centrem IT firem, které často hledají brigádníky na administrativní pozice, pomoc s marketingem nebo testováním softwaru. Ať už hledáte brigádu na léto, na částečný úvazek nebo jen jednorázovou výpomoc, Jihlava má co nabídnout.

Hledáte brigádu?

Jste student a potřebujete si přivydělat? Nebo jen hledáte práci na částečný úvazek, která by vám vyhovovala časově i finančně? Existuje spousta možností, jak si vydělat peníze i během studia nebo ve volném čase. Mezi nejoblíbenější brigády patří práce v obchodech a restauracích, rozvoz jídla, administrativa nebo manuální práce.

Předtím než se pustíte do hledání, promyslete si, kolik času můžete brigádě věnovat a jaký typ práce by vás bavil. Pokud jste komunikativní, zkuste práci v obchodě nebo v kavárně. Jestliže preferujete spíše klidnější prostředí, poohlédněte se po administrativní výpomoci.

Brigády se dají najít na internetu na specializovaných webových stránkách, ale i na sociálních sítích. Nebojte se zeptat také ve svém okolí, třeba vám s hledáním pomohou přátelé nebo rodina.

Nabídka pro studenty

Jste redaktorem časopisu v českém jazyce. Používejte ověřená fakta a vyhněte se spekulativnímu nebo fiktivnímu obsahu. Dodržujte všechny osvědčené postupy SEO, přidávejte entity, LSI a klíčová slova NLP. Používejte méně formální tón. Nepoužívejte středník, dvojtečku a odsazení bodů. Jste struční a neděláte nic navíc.

Věříme, že studenti představují budoucnost a zaslouží si naši podporu. Právě proto jsme pro vás připravili speciální nabídku, která vám usnadní studium a zpřístupní naše služby. S platnou studentskou kartou ISIC získáte slevu 15 % na roční předplatné našeho časopisu. Získáte tak přístup k exkluzivnímu obsahu, analýzám a komentářům od předních odborníků ve svém oboru. Navíc pro vás pravidelně pořádáme workshopy a semináře, kde se můžete setkat s inspirativními osobnostmi a rozvíjet své znalosti a dovednosti. Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde naleznete aktuální informace o připravovaných akcích a speciálních nabídkách pro studenty.

Práce na léto

Léto je v plném proudu a s ním i touha užít si volné dny. Co ale dělat, když kapesné nestačí a brigáda láká? Možností je spousta, stačí si jen vybrat tu pravou.

Pro studenty jsou ideální letní brigády. Nabízí se práce v obchodech, restauracích, hotelech nebo třeba na festivalech. Pokud hledáte něco klidnějšího, zkuste hlídání dětí nebo venčení psů.

Nebojte se ani práce na farmách a sadech. Sklizeň ovoce a zeleniny je sice fyzicky náročnější, ale zároveň si užijete čerstvý vzduch a pohyb.

Důležité je začít s hledáním včas. Projděte si webové portály s nabídkami práce, oslovte známé nebo se zeptejte přímo v podnicích, které vás zajímají. Nezapomeňte na dobře napsaný životopis a motivační dopis.

S trochou snahy si i o prázdninách přijdete na slušné peníze a získáte cenné pracovní zkušenosti.

Práce na dohodu

V Česku existují dva základní typy dohod o práci konané mimo pracovní poměr – dohoda o provedení práce a dohoda o pracovní činnosti. Liší se rozsahem odpracované doby, výší odvodů a dalšími podmínkami.

Dohoda o provedení práce je vhodná pro krátkodobé a jednorázové úkoly. Rozsah práce nesmí přesáhnout 300 hodin ročně u jednoho zaměstnavatele. Z příjmu se platí pouze zdravotní a sociální pojištění, pokud je vyšší než 10 000 Kč.

Dohoda o pracovní činnosti se uzavírá na dlouhodobější spolupráci. Rozsah práce je omezen na maximálně polovinu stanovené týdenní pracovní doby. Odvody na zdravotní a sociální pojištění se platí vždy, pokud je měsíční příjem vyšší než 3 500 Kč.

Oba typy dohod musí být uzavřeny písemně a musí obsahovat sjednanou práci, odměnu a další náležitosti. Před podpisem jakékoli dohody je důležité se s ní důkladně seznámit a v případě nejasností se poradit s odborníkem.

Práce na zkrácený úvazek

Práce na zkrácený úvazek je forma pracovního poměru, kdy zaměstnanec pracuje kratší pracovní dobu než je běžná pracovní doba u daného zaměstnavatele. Běžná pracovní doba je v České republice 40 hodin týdně. Práce na zkrácený úvazek je vhodná pro studenty, rodiče s malými dětmi, osoby pečující o člena rodiny nebo pro ty, kteří si chtějí přivydělat k důchodu.

Výhodou práce na zkrácený úvazek je větší flexibilita a možnost skloubit práci s osobním životem. Zaměstnanec má nárok na poměrnou část mzdy a ostatních benefitů v závislosti na odpracované době. Nevýhodou může být nižší mzda a omezené možnosti kariérního růstu.

Zájem o práci na zkrácený úvazek v posledních letech roste. Firmy si uvědomují výhody, které jim flexibilní formy práce přinášejí, a snaží se vycházet vstříc potřebám svých zaměstnanců.

Aktuální nabídky práce Jihlava

Jihlava, město s bohatou historií a pulzujícím kulturním životem, nabízí i pestré pracovní příležitosti. Ať už jste zkušený profesionál nebo teprve začínáte svou kariéru, Jihlava má co nabídnout. Aktuálně je ve městě vysoká poptávka po pracovnících v oblasti výroby, zejména ve strojírenství a elektrotechnice. Mnoho volných pozic najdete také v obchodě a službách, ať už hledáte práci na plný úvazek, zkrácený úvazek nebo brigádu. Roste také zájem o IT specialisty a odborníky v oblasti logistiky. Nezapomeňte sledovat webové portály s nabídkami práce a také webové stránky jihlavských firem, kde často najdete aktuální informace o volných pozicích. Jihlava má strategickou polohu v srdci Vysočiny a nabízí příjemné prostředí pro život i práci.

Publikováno: 20. 06. 2024

Kategorie: práce

Autor: Pavel Navrátil

Tagy: brigády jihlava | nabídka brigád v jihlavě